Quantum

W ostatnich dniach Quantum Software S.A. podpisało umowę, dotyczącą wdrożenia kompleksowego rozwiązania Qguar WMS  Pro w nowoczesnym magazynie firmy General Parma Food z siedzibą w Bukareszcie.

General Parma Food to zaliczany do czołówki na rynku rumuńskim dystrybutor FMCG, współpracujący z licznymi lokalnymi podmiotami gospodarczymi.
W procesie wyboru dostawcy oprogramowania do zarządzania sferą operacyjną logistyki dystrybucji postawiono nacisk na szeroki zakres funkcjonalny, doświadczenie wdrożeniowe oraz zarządzanie specyficznymi procesami po stronie klienta.
Zgodnie z założeniami projektowymi Qguar  WMS Pro będzie odpowiedzialny za planowanie, realizację oraz optymalizację procesów magazynowych od momentu wejścia towaru z zewnątrz, po kompletację i wysyłki.
Dodatkowym elementem istotnym z punktu widzenia użytkownika końcowego jest fakt, że GPF docelowo będzie prowadzić nie tylko działalność handlową, ale również będzie świadczyć usługi, jako operator logistyczny, a magazyn w przypadku określonych kontrahentów będzie również pełnił funkcje stacji cross-dockowej.
Quantum dostarcza rozwiązanie spełniające powyższe wymogi w rumuńskiej wersji językowej. Poszczególne procesy magazynowe będę realizowane z wykorzystaniem terminali radiowych, a interfejs do zewnętrznego systemu ERP pozwoli na automatyzację i przyśpieszenie procesu obsługi zleceń.

Quantum software S.A. realizując plany rozwoju wspólnie z firmą Eutron Invest Romania dostarcza na rynku rumuńskim kompleksowe rozwiązania softwareowo-sprzętowe mające na celu zarządzanie procesami składowania oraz transportu.

QUANTUM SOFTWARE S.A. jest czołowym w Europie Środkowo-Wschodniej producentem specjalistycznego oprogramowania do zarządzania sferą magazynowania i dystrybucji. Jest ono stosowane w przedsiębiorstwach, w których wysoka złożoność procesów logistycznych powoduje niewystarczalność prostych rozwiązań informatycznych. Autorski pakiet oprogramowania używany jest między innymi przez czołowych europejskich operatorów logistycznych i współpracuje z wieloma różnymi systemami ERP, w tym SAP.

Spółka posiada klientów w 10 krajach.

Oprócz autorskiego systemu, Quantum software S.A. oferuje przedsiębiorstwom mającym wysokie wymagania w zakresie optymalizacji logistyki rozwiązania kompleksowe, w tym sprzęt, doradztwo i wdrożenia SAP ERP. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Quantum software S.A.

Więcej informacji o Spółce na stronie: http://www.quantum-software.com//

Kraków, 26.06.2008
Quantum software S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *